KURUMSAL

Türkiye’de Üretiyoruz, Dünyaya İletiyoruz…

MCN Makina, 1994 yılında kurulmuş olup aynı yıl tela yapıştırma transfer baskı preslerinin imalat ve teknik servisine başlamıştır.

Yerli ve yabancı presler ile geniş rekabet ortamına giren MCN Makina, bu rekabet ortamıyla birlikte referanslarını arttırmıştır. Gelişen süreçte rekabeti avantaja çevirip makinaları teknolojiyle paralel olarak geliştirerek müşterine sunmaktadır.

Preslerimiz; Masa tipi, Compact tip ve Deluks tipi modelleri olarak üç ayrı grupta üretilmektedir. Orta dereceli ekonomik pres olarak Masa tipi ve Compact modelleri şu anda piyasada ısıtma tüneli en uzun ve baskı kalitesi en yüksek olan makinalardır. Merdane çapları en geniş ve baskı kalitesi en yüksek olan Delüks modelleri ise takım elbiseden dış giyime iç giyimden ev tekstiline kadar tüm sektörlerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Tekstil ve konfeksiyon sektöründe ihtiyaç olan bu preslerin üretimi tamamen MCN Makina San. ve Tic. Paz. Ltd. Şti. tarafından yapılmaktadır.

Globalleşen dünyada MCN Makina olarak tüm dünya pazarına bayileşme yöntemi ile satışlarımızı artırıp, makinalarımızı sorunsuz ve güvenilir bir şekilde sunmayı arzu etmekteyiz.